Klipfolio Field (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Text value
sk: Text

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: Textfield size: @size
sk: Veľkosť textového poľa: @size
