Klipfolio Field (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Theme
az: Tema

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
