Klipfolio Field (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Theme
et: Teema

en: Custom
et: Kohandatud

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Textfield size: @size
et: Tekstivälja suurus: @size
