Klipfolio Field (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Theme
gl: Tema

en: Custom
gl: Personalizado

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Dark
gl: Escuro
