Klipfolio Field (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Theme
el: Θέμα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Text value
el: Τιμή κειμένου

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder
