Klipfolio Field (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Fixed
vi: Cố định

en: Width in pixels
vi: Độ rộng đo bằng pixel

en: Light
vi: Nhẹ

en: Dark
vi: Sẫm màu
