Klipfolio Field (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Theme
hi: थीम

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Fixed
hi: निर्धारित

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर

en: Text value
hi: पाठ मान
