Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Question
ast: Entruga

en: Your name
ast: El to nome

en: Custom
ast: Personalizáu

en: General
ast: Xeneral

en: Text color
ast: Color del testu

en: Appearance
ast: Aspeutu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Session
ast: Sesión
