Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ

en: Database
be: База дадзеных

en: Your name
be: Вашае імя

en: Custom
be: Паводле настроек

en: API Key
be: Ключ API

en: Advanced
be: Дадаткова

en: General
be: Агульны

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Appearance
be: Знешнасць

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Session
be: Сесія

en: Send message
be: Адправіць паведамленне

en: About
be: Аб

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Settings saved.
be: Налады захаваны
