Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Question
cs: Otázka

en: Answer
cs: Odpověď

en: Database
cs: databáze

en: Your name
cs: Vaše jméno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Phone
cs: Telefon

en: General
cs: Obecné

en: Text color
cs: Barva textu

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Logo URL
cs: URL loga

en: Temperature
cs: Teplota

en: Type your message
cs: Vepište svou zprávu

en: Query
cs: Dotaz

en: Session
cs: Relace

en: Title text
cs: Text názvu

en: Send message
cs: Odeslat zprávu

en: Font family
cs: Řez písma

en: About
cs: Popis

en: Error message
cs: Chybová zpráva
