Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Your name
gu: તમારું નામ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Appearance
gu: દેખાવ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Send message
gu: સંદેશો મોકલો

en: About
gu: વિશે

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ
