Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Updated
he: עודכן

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Question
he: שאלה

en: Answer
he: תשובה

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Your name
he: שם

en: Custom
he: מותאם

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: Advanced
he: מתקדם

en: Phone
he: טלפון

en: General
he: כללי

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Appearance
he: מראה

en: Query
he: שאילתה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Session
he: תהליך

en: Welcome message
he: הודעת ברוכים הבאים

en: Title text
he: מלל הכותרת

en: Send message
he: שלח

en: About
he: אודות

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים
