Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Question
hr: Pitanje

en: Your name
hr: Vaše ime

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Advanced
hr: Napredno

en: Phone
hr: Telefon

en: General
hr: Općenito

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Appearance
hr: Izgled

en: Temperature
hr: Temperatura

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Session
hr: Sesija

en: Send message
hr: Pošalji poruku

en: About
hr: Opis

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Settings saved.
hr: Postavke snimljene.
