Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to hu translation catalogue (44 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Error Message
hu: Hibaüzenet

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Question
hu: Kérdés

en: Answer
hu: Válasz

en: Database
hu: Adatbázis

en: Your name
hu: Saját név

en: Custom
hu: Egyéni

en: Session ID
hu: Munkamenet azonosítója

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Advanced
hu: Haladó

en: Model
hu: Modell

en: Phone
hu: Telefon

en: General
hu: Általános

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Logo URL
hu: Logó webcíme

en: Temperature
hu: Hőmérséklet

en: API key
hu: API kulcs

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Session
hu: Munkamenet

en: More options
hu: További lehetőségek

en: Welcome message
hu: Üdvözlőüzenet

en: Title text
hu: Cím szövege

en: Your phone number
hu: Telefonszám

en: Send message
hu: Üzenet küldése

en: Custom CSS
hu: Egyéni CSS

en: Font family
hu: Betűcsalád

en: About
hu: Leírás

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Settings saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód
