Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to id translation catalogue (28 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Error Message
id: Pesan Kesalahan

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Question
id: Pertanyaan

en: Answer
id: Jawab

en: Your name
id: Nama anda

en: Custom
id: Tersuai

en: Session ID
id: ID Sesi

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Phone
id: Telepon

en: General
id: Umum

en: Text color
id: Warna teks

en: Appearance
id: Penampilan

en: API key
id: Kunci API

en: Query
id: Kueri

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Session
id: Sesi

en: Title text
id: Judul teks

en: Send message
id: Kirim pesan

en: About
id: Tentang

en: Error message
id: Pesan kesalahan
