Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Status
is: Staða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Error Message
is: Villuskilaboð

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Question
is: Spurning

en: Answer
is: Svar

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Your name
is: Nafn þitt

en: Custom
is: Sérsniðið

en: API Key
is: API Lykill

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Phone
is: Sími

en: General
is: Almennt

en: Text color
is: Litur á texta

en: Appearance
is: Útlit

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Send message
is: Senda skilaboð

en: About
is: Um
