Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to it translation catalogue (31 entries)

en: Status
it: Stato

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Remove
it: Elimina

en: Error Message
it: Messaggio di errore

en: Name
it: Nome

en: View
it: Visualizza

en: Updated
it: Aggiornato

en: Email
it: E-mail

en: Created
it: Creato

en: Question
it: Domanda

en: Answer
it: Risposta

en: Your name
it: Il tuo nome

en: Custom
it: Personalizzato

en: Session ID
it: ID sessione

en: Advanced
it: Avanzate

en: Model
it: Modello

en: Phone
it: Telefono

en: General
it: Generale

en: Text color
it: Colore del testo

en: Appearance
it: Aspetto

en: Temperature
it: Temperatura

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Session
it: Sessione

en: More options
it: Opzioni ulteriori

en: Title text
it: Testo per il titolo

en: Send message
it: Invia messaggio

en: About
it: Informazioni

en: Error message
it: Messaggio di errore
