Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to ja translation catalogue (33 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Error Message
ja: エラーメッセージ

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Email
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: Question
ja: 質問

en: Answer
ja: 回答

en: Database
ja: データベース

en: Your name
ja: 名前

en: Custom
ja: カスタム

en: Session ID
ja: セッションID

en: Advanced
ja: 高度

en: Phone
ja: 電話番号

en: General
ja: 全般

en: Text color
ja: テキストの色

en: Appearance
ja: テーマ

en: Query
ja: クエリー

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Session
ja: セッション

en: Welcome message
ja: 歓迎メッセージ

en: Title text
ja: タイトルテキスト

en: Send message
ja: メッセージを送信

en: About
ja: アバウト

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Debug mode
ja: デバッグモード

en: API Endpoint
ja: API エンドポイント
