Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Your name
kk: Сіздің атыңыз

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: General
kk: Басты

en: Text color
kk: Мәтін түсі
