Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Question
ku: پرسیار

en: Your name
ku: ناوت

en: Custom
ku: درووستکراو

en: General
ku: گشتی

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Send message
ku: ناردنی پەیام

en: About
ku: دەربارە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام
