Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Error Message
lt: Klaidos žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: Custom
lt: Savitas

en: API Key
lt: API raktas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Model
lt: Modelis

en: Phone
lt: Telefonas

en: General
lt: Bendras

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Logo URL
lt: Logotipo URL

en: Query
lt: Užklausa

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Session
lt: Sesija

en: Welcome message
lt: Pasisveikinimo žinutė

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: About
lt: Apie

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Accent color
lt: Pagrindinė spalva
