Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Error Message
lv: Kļūdas Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: Database
lv: Datubāze

en: Your name
lv: Jūsu vārds

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Model
lv: Modelis

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: General
lv: Galvenie

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Appearance
lv: Izskats

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: API key
lv: API atslēga

en: Query
lv: Vaicājums

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Session
lv: Sesija

en: Title text
lv: Virsraksta teksts

en: Send message
lv: Nosūtīt ziņu

en: About
lv: Par

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms
