Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Error Message
ml: പിശക് സന്ദേശം

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Your name
ml: താങ്കളുടെ പേര്

en: Send message
ml: സന്ദേശം അയയ്ക്കുക
