Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Question
mn: Асуулт

en: Answer
mn: Хариулт

en: Your name
mn: Таны нэр

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Appearance
mn: Харагдац

en: Temperature
mn: Температур

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Send message
mn: Зурвас илгээх
