Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Error Message
mr: तृटीचा संदेश

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Question
mr: प्रश्न

en: Your name
mr: तुमचं नाव

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: General
mr: साधारण

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Appearance
mr: दृश्य स्वरूप

en: Temperature
mr: तापमान
