Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to ms translation catalogue (22 entries)

en: Submit
ms: Serah

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Name
ms: Nama

en: View
ms: Pandangan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Email
ms: E-mel

en: Created
ms: Diciptakan

en: Question
ms: Soalan

en: Your name
ms: Nama anda

en: Custom
ms: Tersuai

en: Session ID
ms: ID Sesi

en: General
ms: Umum

en: Text color
ms: Warna teks

en: Appearance
ms: Penampakan

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Session
ms: Sesi

en: Send message
ms: Hantarkan mesej

en: About
ms: Perihal

en: Error message
ms: Mesaj ralat
