Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Your name
my: သင့်အမည်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Font family
my: စာလုံးပုံစံ မိသားစုများ

en: About
my: အကြောင်း

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်
