Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to nl translation catalogue (43 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Error Message
nl: Foutmelding

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Question
nl: Vraag

en: Answer
nl: Antwoord

en: Your name
nl: Uw naam

en: Custom
nl: Aangepast

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Model
nl: Model/type

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: General
nl: Algemeen

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Logo URL
nl: URL van het logo

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: API key
nl: API-sleutel

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Session
nl: Sessie

en: More options
nl: Meer opties

en: Title text
nl: Titeltekst

en: Your phone number
nl: Uw telefoonnummer

en: Send message
nl: Bericht versturen

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Font family
nl: Fontfamilie

en: About
nl: Over

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Primary color
nl: Primaire kleur

en: Border radius
nl: Randradius

en: Minimize
nl: Minimaliseren

en: Please provide a valid email address.
nl: Geef een geldig e-mailadres op.

en: Accent color
nl: Accentkleur
