Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Answer
nn: Svar

en: Your name
nn: Namnet ditt

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Phone
nn: Telefon

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Appearance
nn: Utsjånad

en: Session
nn: Økt

en: Send message
nn: Send melding
