Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Question
pa: ਸਵਾਲ

en: Your name
pa: ਤੁਹਾਡਾ ਨਾਂ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ
