Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Error Message
pl: Komunikat błędu

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Question
pl: Pytanie

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: Database
pl: Baza danych

en: Your name
pl: Nazwisko lub pseudonim

en: Custom
pl: Własne

en: Session ID
pl: Identyfikator sesji

en: API Key
pl: Klucz API

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Phone
pl: Telefon

en: General
pl: Ogólne

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Logo URL
pl: Adres URL loga

en: Temperature
pl: Temperatura

en: API key
pl: Klucz API

en: Query
pl: Zapytanie

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Session
pl: Sesja

en: More options
pl: Więcej opcji

en: Title text
pl: Tekst tytułu

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: Font family
pl: Czcionka

en: About
pl: O stronie

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zachowane.

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Primary color
pl: Główny kolor
