Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Question
sl: Vprašanje

en: Your name
sl: Vaše ime

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: General
sl: Splošno

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Appearance
sl: Izgled

en: Session
sl: Seja

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo

en: About
sl: O modulu

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki
