Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Created
sq: Krijuar

en: Question
sq: Pyetja

en: Your name
sq: Emri juaj

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: About
sq: Informacione
