Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Question
th: คำถาม

en: Answer
th: คำตอบ

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Your name
th: ชื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: General
th: ทั่วไป

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Appearance
th: การแสดงผล

en: Query
th: สอบถาม

en: Title text
th: หัวข้อ

en: Send message
th: ส่งข้อความ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด
