Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to uk translation catalogue (45 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Error Message
uk: Повідомлення про помилку

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: URL
uk: URL-адреса

en: Updated
uk: Оновлено

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Question
uk: Питання

en: Answer
uk: Відповідь

en: Database
uk: База даних

en: Your name
uk: Ваше ім'я

en: Custom
uk: Власний

en: Session ID
uk: ID сеансу

en: API Key
uk: Ключ API

en: Advanced
uk: Розширені

en: Model
uk: Модель

en: Phone
uk: Телефон

en: General
uk: Загальне

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Logo URL
uk: URL логотипа

en: Temperature
uk: Температура

en: Type your message
uk: Надрукуйте повідомлення

en: API key
uk: Ключ API

en: Query
uk: Запит

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Session
uk: Сеанс

en: More options
uk: Додаткові параметри

en: Welcome message
uk: Вітальне повідомлення

en: Title text
uk: Текст заголовку

en: Your phone number
uk: Ваш телефон

en: Send message
uk: Надіслати повідомлення

en: Custom CSS
uk: Власні CSS

en: Font family
uk: Гарнітура

en: About
uk: Про модуль

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережені.

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: Minimize
uk: Мінімізувати
