Knova - AI Chatbot (1.0.0) - en to vi translation catalogue (33 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Name
vi: Tên

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Question
vi: Câu hỏi

en: Answer
vi: Trả lời

en: Database
vi: Cơ sở dữ liệu

en: Your name
vi: Tên của bạn

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Model
vi: Mô hình

en: Phone
vi: Điện thoại

en: General
vi: Tổng quát

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Appearance
vi: Hình thức

en: Temperature
vi: Nhiệt độ

en: API key
vi: khóa API

en: Query
vi: Truy vấn

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Session
vi: Phiên làm việc

en: Welcome message
vi: Thông điệp chào mừng

en: Send message
vi: Gửi thông điệp

en: Font family
vi: Họ phông chữ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Error message
vi: Thông báo lỗi
