Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Error Message
af: Foutboodskap

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Question
af: Vraag

en: Your name
af: Jou naam

en: Appearance
af: Voorkoms
