Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Custom
am: ብጁ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም
