Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Question
az: Sual

en: Answer
az: Cavab

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Your name
az: Adınız

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Advanced
az: Əlavə

en: General
az: Əsas

en: Appearance
az: Görünüş

en: Query
az: Sorğu

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Session
az: Sessiya

en: Title text
az: Başlıq mətni

en: Send message
az: Mesaj göndər

en: About
az: Haqqında

en: Error message
az: Xəta mesajı
