Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Question
el: Ερώτηση

en: Your name
el: Το όνομά σας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Session ID
el: ID συνεδρίας

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: General
el: Γενικά

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Temperature
el: Θερμοκρασία

en: Query
el: Ερώτημα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Session
el: Σύνοδος

en: Title text
el: Κείμενο τίτλου

en: Send message
el: Αποστολή μηνύματος

en: About
el: Περί

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης
