Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Your name
ga: Do ainm

en: Phone
ga: Fón
