Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Error Message
gl: Mensaxe de erro

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Question
gl: Pregunta

en: Database
gl: Base de datos

en: Your name
gl: O seu nome

en: Custom
gl: Personalizado

en: Session ID
gl: ID de sesión

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Phone
gl: Teléfono

en: General
gl: Xeral

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Logo URL
gl: URL do logotipo

en: Query
gl: Consulta

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Session
gl: Sesión

en: Welcome message
gl: Mensaxe de benvida

en: Title text
gl: Texto do título

en: Send message
gl: Enviar mensaxe

en: About
gl: Información

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Settings saved.
gl: Axustes gardados.
