Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to hi translation catalogue (27 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Error Message
hi: त्रुटि संदेश

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Email
hi: ईमेल

en: Created
hi: निर्मित

en: Question
hi: सवाल

en: Database
hi: डेटाबेस

en: Your name
hi: आपका नाम

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Advanced
hi: विकसित

en: Phone
hi: फ़ोन

en: General
hi: सामान्य

en: Text color
hi: पाठ रंग

en: Appearance
hi: भेष

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Session
hi: सेशन

en: About
hi: के बारे में

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश
