Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Name
ka: სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Question
ka: შეკითხვა

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Your name
ka: თქვენი სახელი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: General
ka: ზოგადი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Session
ka: სესია
