Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Question
km: សំណួរ

en: Your name
km: ឈ្មោះរបស់​អ្នក​

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: General
km: ទូទៅ​

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Appearance
km: រូប​រាង

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Session
km: សម័យ

en: Send message
km: ផ្ញើ​សារ

en: About
km: អំពី

en: Error message
km: សារ​កំហុស
