Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Your name
mg: Ny anaranao

en: Appearance
mg: Endrika
