Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Question
ne: प्रश्न

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Your name
ne: तपाईंको नाम

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Appearance
ne: रूप

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: About
ne: बारेमा

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश
