Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
