Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Question
ro: Întrebare

en: Answer
ro: Răspuns

en: Database
ro: Bază de date

en: Your name
ro: Numele dumneavoastră

en: Custom
ro: Personalizat

en: Session ID
ro: Identificator de sesiune

en: API Key
ro: Cheie API

en: Advanced
ro: Avansat

en: Phone
ro: Telefon

en: Text color
ro: Culoare text

en: Appearance
ro: Aspect

en: Logo URL
ro: URL logo

en: Temperature
ro: Temperatură

en: API key
ro: Cheia API

en: Query
ro: Interogare

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Session
ro: Sesiune

en: Title text
ro: Textul titlului

en: Send message
ro: Trimiteți mesaj

en: About
ro: Despre

en: Error message
ro: Mesaj de eroare
