Knova - AI Chatbot (1.0.1) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Question
sk: Otázka

en: Database
sk: Databáza

en: Your name
sk: Vaše meno

en: Custom
sk: Vlastná

en: Session ID
sk: ID session

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Phone
sk: Telefón

en: General
sk: Všeobecné

en: Text color
sk: Farba textu

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Logo URL
sk: URL adresa loga

en: Temperature
sk: Teplota

en: API key
sk: API kľúč

en: Query
sk: Dotaz

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Welcome message
sk: Uvítacia správa

en: Welcome Message
sk: Uvítacia správa

en: Send message
sk: Poslať správu

en: About
sk: Informácie o

en: Error message
sk: Chybová správa
